iKrotoszyn.pl reklamy
Triathlon

Zwycięstwo na zakończenie sezonu

2021-10-12 11:10:00
Zdjęcie: P. Jadczak
25 września po raz ostatni w tym sezonie na starcie triathlonu stanęła krotoszynianka Monika Jadczak.

Triathlon Maniów Mały tym razem rozgrywany był tylko na dystansie 1/4 Iron Man (950 m pływania, 45 km jazda rowerem i 10,5 km biegu).

Podczas ostatnich tegorocznych zawodów Monika chciała udowodnić, że obecny sezon dobrze przepracowała pod okiem trenera Daniela Jakimiuka i chciała zdobyć upragnione pierwsze miejsce.

Pływanie rozpoczęła bardzo mocno i na koniec tej rywalizacji wyszła z wody, jako trzeci pływak, a pierwsza wśród kobiet. Jej przewaga nad kolejną z zawodniczek wynosiła ok. 5 minut. Część kolarska była ciężka ze względu na brak zamknięcia trasy po której, raz po raz, poruszały się samochody. Dobre przygotowanie do sezonu pozwoliło Monice powiększyć przewagę o dodatkowych 8 minut. Na koniec pozostał tylko bieg wokół jeziora Mietkowskiego i tutaj Monika nie pozostawiła złudzeń, kto powinien zająć pierwsze miejsce i dorzuciła kolejnych 8 minut przewagi.

Łączny czas Moniki, to 2 godz. 22 min. i 24 sek. Przewaga nad drugą zawodniczą wyniosła ok. 23 min. Należy dodać, że najlepszy swój wynik na dystansie 1/4 IM Monika poprawiła o ok. 16 min.
Czytaj również

OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B