iKrotoszyn.pl reklamy
Wracamy do tematu

Zwłoki mężczyzny w pustostanie. Co ustaliła prokuratura?

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie, w pustostanie przy ul. Dworcowej, ujawnili zwłoki mężczyzny. Były to rutynowe czynności wykonywane przez mundurowych w związku z niskimi temperaturami.

O sprawie informowaliśmy o tym kilka dni temu w artykule:

Zwłoki mężczyzny znaleziono w pustostanie

 

- Funkcjonariusze podczas rutynowej kontroli ujawnili zwłoki 48-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu gostyńskiego - informowała wówczas st. asp. P. Potarzycka, zastępca oficera prasowego KPP w Krotoszynie. W kwestii oficjalnego stanowiska dotyczącego przyczyny śmierci mężczyzny zwróciliśmy się do prokuratury, która nadzorowała to śledztwo.

 

- Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. W wyniku oględzin zwłok i braku widocznych obrażeń wykluczono udział osób trzecich - podaje M. Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Wiele więc wskazuje na to, że przyczyną śmierci mężczyzny było wychłodzenie organizmu spowodowane silnym mrozem, który kilka dni temu nawiedził nasz region. Postępowanie jest w toku.

 

Co prawda mróz na razie odpuścił, to jednak warto wziąć do siebie apel policjantów. - Dzielnicowi zachęcają osoby bezdomne do skorzystania ze schronienia, szczególnie w okresie zimowym w specjalnych placówkach. Mimo iż funkcjonariusze informują osoby bezdomne o możliwości skorzystania z noclegowni czy innej placówki, może zdarzyć się tak, że nie uda się policjantom dotrzeć do wszystkich potrzebujących pomocy. Dlatego też zwracamy się z apelem do Państwa! Nie bądźmy obojętni! Zareagujmy! - apelują policjanci.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.