iKrotoszyn.pl reklamy
Pomagamy

Zrzucamy się na nowy wóz dla zdunowskich strażaków!

2021-01-20 08:01:00
Zdjęcie: zdjęcie poglądowe
- Początek 2021 roku przynosi nam pozytywną informację, mamy szansę nabycia nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego za blisko 1 100 000,00 zł. Warunkiem jest minimalny wkład finansowy OSP Zduny - informują strażacy na swoim fanpage'u.

Jednostka zamierza zwrócić się tym razem z wnioskiem o finansowanie również do NFOŚiGW (w poprzedniej inwestycji nie było tego finansowania). Zdają jednak sobie sprawę, że sami nie są w stanie zebrać kwoty 100 000,00 zł.
 
- Dlatego zwracamy się do WAS - mieszkańców naszej gminy, gmin ościennych, przedsiębiorców, sympatyków ochotniczych straży pożarnych.... o wsparcie finansowe w zakupie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla naszej jednostki. Środki ze zorganizowanej zbiórki będą przeznaczone tylko i wyłącznie na ten cel - informują strażacy z OSP Zduny. - Jako strażacy jesteśmy gotowi nieść pomoc o każdej godzinie dnia i nocy! Jednak, aby to było możliwe, musimy być dobrze doposażeni. Pozyskanie nowego samochodu dla jednostki będzie wspaniałym dopełnieniem 125 lat działalności. Da również naszej gminie zabezpieczenie na blisko 30 lat, dzięki tak nowoczesnemu wyposażeniu!
 
Dla władz OSP liczy się również czas! Ponieważ wniosek w tej sprawie trzeba złożyć jeszcze w lutym 2021 r.
 
Więcej na temat zdunowskich strażaków i przekazywania datków poniżej.
 

 Czytaj również

HURTOWNIA ALFALINE KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B