iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Informator rynku pracy
Ważne sprawy

Zrób sobie sam. Testy do wykonania w domu

2020-07-21 08:07:00

Kaliska fundacja "Pomaganie Jest Trendy", w ramach projektu #40MilionówSerc, uruchomiła właśnie sprzedaż certyfikowanych testów na obecność Covid 19, renomowanej marki Eugene. Oferowane przez fundację testy są wyrobem medycznym i przygotowane są tak, aby każdy mógł wykonać je samodzielnie w domu.

- Zdecydowaliśmy się na sprzedaż tych testów, aby po pierwsze umożliwić naszym sympatykom przebadanie się w rozsądnej cenie, ale też dzięki ich sprzedaży możemy kontynuować dotychczasową misję pomagania szpitalom w naszym regionie. Podejmując taki krok zweryfikowaliśmy rynek i znaleźliśmy takie testy, które możemy ze spokojem polecać. Nadto z uwagi na zbliżającą się imprezę naszej fundacji w Kaliszu zależy nam, aby poziom bezpieczeństwa w mieście był wysoki, stąd też każdego kto na test się zdecyduje dodatkowo premiujemy - wyjaśnia prezes fundacji.
 
Koszt jednego zestawu to 59,90 zł netto (+ 8% Vat), a jego skuteczność ocenia się na 80% w przypadku przeprowadzonego badania w oparciu o nakłucie palca i aż 98% w przypadku pobrania krwi z żyły. Testy dostępne są poprzez stronę fundacji pomaganiejesttrendy.com.pl oraz 40milionowserc.pl.
Każdy kto zakupi test do 10 sierpnia otrzyma dodatkowo bilet upoważniający do korzystania z atrakcji motoryzacyjnych w trakcie imprezy zaplanowanej na 30 sierpnia w Kaliszu pod szyldem "Charity Ride With The Stars", a będzie to m.in. tor poślizgowy, symulator dachowania, symulator zderzeń i wiele innych.
 
Fundacja w ostatnich miesiącach zaangażowała się w pomoc zwłaszcza szpitalom z byłego województwa kaliskiego, dostarczając do nich naturalne kosmetyki dla noworodków, a w okresie pandemii środki i urządzenia do dezynfekcji personelu medycznego i pacjentów.Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową