Krotoszyn

Znów spotkali się w Klubie Maluszkowo

Znów spotkali się w Klubie Maluszkowo
Zdjęcie: KBP/Marta Krzykała

Za nami pierwsze w nowym roku spotkanie Klubu Maluszkowo w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej.

Maluchy poznawały kolory poprzez różne zabawy. Zajęcia z pewnością wzbogaciły wiedzę dzieci oraz zachęciły do poznawania świata.

 

Działający przy Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej Klub Maluszkowo organizuje cykliczne spotkania mam, tatusiów i opiekunek z dziećmi w wieku od 2 do 4 lat. Rodzinna atmosfera i towarzystwo rówieśników sprzyja przygotowaniu najmłodszych do nauki w przedszkolu.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat wraz z rodzicami lub opiekunami (mogą być babcie, dziadkowie, ciocie, nianie) na wspólne zabawy, które dzieciom pozwolą odkrywać świat, a dorosłych nauczą w praktyce wykorzystywać różnorodne metody pracy z dziećmi.

Zajęcia są bezpłatne. Odbywają się zawsze w czwartki w godz. 11:00 – 12: 00





Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
IGLOO KROTOSZYN KLIMATYZACJE

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy