iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Znany YouTuber w bibliotece

2018-11-22 14:47:02
Zdjęcie: KBP
W środę 14.11.2018 r. w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyły się dwa spotkania z Krzysztofem Piersa, w których uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

Krzysztof Piersa autor poradnika "Komputerowy Ćpun" oraz "Trener Marzeń" jako pierwszy z graczy postanowił rozmawiać z rodzicami i młodzieżą na temat uzależnienia od gier komputerowych. Przemierza wzdłuż i wszerz rozmawiając i tłumacząc jak niezwykła i jednocześnie niebezpieczna potrafi być cyfrowa rozrywka.
 
 
Po godzinach realizuje się w najróżniejszych pasjach. Jako YouTuber prowadzi kanał recenzujący gry komputerowe, filmy i książki fantastyczne, oraz pokazuje ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu. Jako modelarz uwielbia spędzać długie godziny przy biurku z pędzlem w dłoni. Ma na swoim koncie wiele wyróżnień w zawodach ogólnopolskich. W wolnej chwili pracuje nad książką fantastyczną i płytą hip-hopową. Jako zagorzały fan sportów sylwetkowych jest stałym gościem lokalnej siłowni. Uczy się również grać na pianinie, a w kwietniu 2019 r. ukaże się jego debiutancka powieść fantastyczna.
Jako coach i autor poradnika "Trener Marzeń" w prosty sposób tłumaczy w jaki sposób nazywać, określać i realizować swoje marzenia. Na spotkaniach przedstawia proste mechanizmy zarządzania czasem oraz radzenia sobie z krytyką. Unika dawania „złotych rad”, gdyż każdy przypadek jest odmienny.
 
 
Młodzież uczestnicząca w spotkaniach nie tylko z zainteresowaniem słuchała, gdyż autor nie tylko mówił ich językiem, ale poruszał sprawy które ich dotyczą. O tym, że młodzież zainteresowana była poruszanym tematem świadczą rozmowy z Krzysztofem Piersą już po zakończeniu spotkania. Po spotkaniu można było kupić książkę i zdobyć autograf pisarza.
 
 
Informacje o autorze ze strony: krzysztofpiersa.pl
 
 
Źródło: KBPElektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Czytaj również

LAGUNASHOP
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.