iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Informator rynku pracy
Z powiatu

Znamy szczegóły porannego, śmiertelnego wypadku w Koźminie Wielkopolskim

2020-08-21 13:08:00

Zdjęcie: JRG Krotoszyn
Dziś, o godzinie 7.38 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Cieszyńskiego w Koźminie Wielkopolskim. Dyżurny Operacyjny Powiatu do zdarzenia zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden zastęp z jednostki OSP Koźmin Wielkopolski.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej, Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie w wyniku którego ustalił, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat Cinquecento stracił panowanie nad pojazdem, zjechał poza obręb jezdni do przydrożnego rowu, następnie uderzył w przepust drogowy i zatrzymał się na betonowym słupie energetycznym. Kierowcę z rozbitego pojazdu ewakuowali świadkowie zdarzenia i ze względu na brak czynności życiowych przystąpili do uciskania klatki piersiowej. Z chwilą przybycia na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego ratownicy przejęli opiekę nad poszkodowanym kierowcą i rozpoczęli zaawansowane zabiegi resuscytacyjne - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie strażacy wspólnie z obsadą karetki pogotowia prowadzili czynności resuscytacyjne. Niestety, te starania służb ratunkowych o przywrócenie czynności życiowych mężczyzny nie przyniosły pożądanego efektu. Po upływie 40 minut resuscytacji kierownik zespołu medycznego odstąpił od dalszych czynności medycznych. Mężczyzny nie udało się uratować.

W tym samym czasie strażacy w uszkodzonym pojeździe odłączyli akumulator oraz sprawili parawan ratowniczy, który odizolował osoby postronne od miejsca prowadzonych działań. Po zakończeniu oględzin oraz sporządzeniu stosownej dokumentacji przez policję, jednostki ochrony przeciwpożarowej przystąpiły do usunięcia skutków zdarzenia drogowego. Na tym działania zakończono i zastępy wróciły do bazy.Fotorelacja


Pierogarnia Barwinek Krotoszyn

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową