iKrotoszyn.pl reklamy
Triathlon

Znakomity występ Moniki Jadczak podczas Samsung River Triathlon Series w Kole

Zdjęcie: P. Jadczak

W niedzielę, 23 lipca w Kole odbyła się impreza triathlonowa. Jedna z najbardziej wymagających dyscyplin sportowych przyciągnęła sportowców z całego kraju. W zawodach wzięła także udział krotoszynianka Monika Jadczak.

Po raz III w Kole zorganizowano zawody pod nazwą Samsung River Triathlon Series. Blisko 300 zawodników wzięło udział w imprezie, która pod względem frekwencji była największa. Rywalizacja odbywała się na dystansach 1/4 , 1/8 Ironman oraz w sztafecie.

Zawody Samsung River Triathlon Series odbywają się w 6 miejscowościach przy rzece Warcie. 

Każdy z  zawodników wyścig rozpoczął od przepłynięcia dystansu w rzece Warcie, następnie w strefie zmian ze swojego stanowiska wzięli rower i ruszyli w trasę ulicami miasta do miejscowości Młynek przez Dzierawy, Lubiny.

Ostatnią częścią triathlonu był bieg - wałami przeciwpowodziowymi, terenami wokół stadionu, by na koniec wbiec na linię mety usytuowaną na terenie Stadionu MOSiR. 

W zawodach wzięła udział Monika Jadczak, która rywalizowała na dystansie 1/8 Ironman i z czasem 1 godzina 3 minuty 10 sekund zajęła drugie miejsce w swojej kategorii.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.