Samorząd

Zmiany kadrowe na kluczowych stanowiskach w kobylińskim urzędzie

Zmiany kadrowe na kluczowych stanowiskach w kobylińskim urzędzie
Zdjęcie: kobylin.pl

Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina, powołał swojego nowego zastępcę oraz sekretarza gminy. 

- W związku ze zmianami kadrowymi oraz rezygnacją ze stanowiska sekretarza Pana Mirosława Sikory z dniem 5 sierpnia 2024r. Burmistrz Kobylina Tomasz Lesiński powołał na stanowisko zastępcy Panią Alicję Grzempowską. Pani Alicja Grzempowska dotychczas była związana z Zespołem Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobylinie, gdzie pełniła funkcję wicedyrektora - informuje Urząd Miejski w Kobylinie.

Z kolei 1 września stanowisko sekretarza obejmie Przemysław Marcinek, który będzie kontynuować swoją dotychczasową pracę w kobylińskim magistracie.


Źródło: kobylin.pl


Z regionu


Czytaj również