iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Złote Gody kobylińskich par

Zdjęcie: kobylin.pl

Burmistrz Kobylina wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W tym roku w uroczystości wzięło udział 16 par. 

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie ustanowiono jako nagrodę dla osób, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim. Dodatkiem do medalu był bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny, wręczony przez przewodniczącego Rady Miejskiej w Kobylinie.

Medal otrzymały pary, które zawarły związek małżeński w 1972 roku. Burmistrz Kobylina, Tomasz Lesiński podziękował seniorom za przykład, który dają młodym pokoleniom. - Były to chwile szczęśliwe, radosne, ale zapewne zdarzały się momenty trudne, jednak razem podejmowaliście wyzwania, pokonywaliście problemy i przeszkody. Nagrodą dla was jest radość i szczęście waszych dzieci, uśmiech wnuków i prawnuków. Rocznica ślubu to szczególna okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście Państwo w ciągu całego życia - podkreślił włodarz.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na część artystyczną, podczas której piękny występ zaprezentowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Smolicach. Resztę spotkania spędzono na rozmowach i opowieściach o swoich wspólnych przeżyciach.

Źródło: kobylin.pl


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.