iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

"Złota niedziela" powróciła po dwuletniej przerwie

Po przerwie spowodowanej epidemią, Lions Club Krotoszyn ponownie zorganizował Jarmark Bożonarodzeniowy pod nazwą "Złota niedziela". 

Wydarzenie tradycyjnie odbyło się na krotoszyńskim Rynku i choć nazwa może sugerować, że trwało ono tylko jeden dzień, to jednak już w sobotnie popołudnie można było skorzystać z oferty stoisk z gulaszem z dziczyzny, dań z grilla, grochówki czy z pysznych domowych wypieków. Oczywiście można było również zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne i wziąć udział w loterii fantowej.

Z kolei na scenie z programem artystycznym zaprezentowały się przedszkola i szkoły z powiatu krotoszyńskiego. Na zakończenie wystąpił zespół Tacy Nie Inni.

Podczas jarmarku odbył się II Powiatowy Przegląd Pastorałek i Piosenek Świątecznych. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła Lidia Sufryd (SP3 Krotoszyn), drugie miejsce przyznano Joannie Wojcieszyńskiej (SP Stara Obra), a trzecie Patrycji Tomzie (SP3 Krotoszyn). Z kolei wśród uczniów ze szkół ponadpodstawowych najlepsza okazała się Zuzanna Płaczek (ZSP2 Krotoszyn). Za nią uplasowały się Wiktoria Łukowiak (I LO Krotoszyn) oraz Wiktoria Skiba (Dom Kultury w Kobylinie).Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.