iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - Pielęgnacja - Renowacja - Farbowanie | Laguna Shoes

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.
Krotoszyn

Zintegrowane Centrum Logistyczne A-T oficjalnie otwarte

2019-06-27 11:06:00

W środę nastąpiło oficjalne otwarcie nowej siedziby krotoszyńskiego przedsiębiorstwa A-T, czyli Zintegrowanego Centrum Logistycznego.

Nowa siedziba mieści się przy ulicy Rawickiej. Znajduje się tam zarówno część biurowa, jak i magazyny. Zintegrowane Centrum Logistyczne to duże wydarzenie w historii firmy, która istnieje od 1990 roku. Wcześniejsza jej siedziba znajdowała się przy ul. Zacisze, była zdecydowanie mniejsza i nie dawała dużych możliwości rozwoju. Obecnie w firmie zatrudnionych jest blisko 800 osób. 

 

W uroczystym otwarciu wzięli udział przedstawiciele lokalnych samorządów i zaproszeni goście. Spotkanie poprowadził Paweł Jarmużek, prezes zarządu spółki. A obecni byli także m.in. Adam Tyrakowski, przewodniczący Rady Nadzorczej oraz Stanisław Tyrakowski, właściciel. Uroczystość rozpoczęła się od poświęcenia obiektu, którego dokonał ks. kanonik Stanisław Mieszała. Następna część spotkania odbyła się w sali konferencyjnej, gdzie prezes zarządu opowiedział o historii i rozwoju firmy. Wskazał także na problemy spółki, które - jak wspomniał - związane są z niezrozumiałymi i trwającymi od kilku lat kontrolami skarbowymi. Sytuacja firmy jest mimo wszystko stabilna, nie pozwala jednak na szeroki rozwój, jaki był jej udziałem do tej pory. Przedsiębiorstwo musiało zrezygnować z eksportu swoich towarów na rynki zagraniczne, przez co jej obroty zdecydowanie zmalały. Trwające kontrole, jednak bez żadnej wiążącej decyzji - jak wskazywał Paweł Jarmużek - spowodowały, że firma jest obecnie w stanie sanacji. -  Sprawa trwa już kilka lat i wierzymy w to, że wszystko zakończy się w końcu dla nas pozytywnie - podkreślił.

 

Goście mieli okazję obejrzeć biurowce oraz hale magazynowe. Przedsiębiorstwo ma także zabezpieczone tereny na jeszcze większą rozbudowę, w razie potrzeby. Warto zwrócić uwagę na dwa pomieszczenia przeznaczone dla pracowników: strefę relaksu, gdzie można odpocząć i drugą sportową.

Na zakończenie gości zaproszono na poczęstunek.

 

 

 
Fotorelacja
Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Agencja reklamowa Adam1


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecieiKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl