iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Informator rynku pracy
Z powiatu

Zderzenie dwóch samochodów, pięciu uczestników zdarzenia

2020-10-14 12:38:19

Zdjęcie: OSP Kuklinów
Wczoraj o godzinie 18:12 na skrzyżowaniu w miejscowości Nepomucenów (gm. Kobylin) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało pięć osób, na szczęście w tym groźnie wyglądającym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń wymagających leczenia szpitalnego.

- Dyżurny operacyjne powiatu do zdarzenia zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden zastęp z jednostki OSP Kuklinów. Po przybyciu na miejsce zastępów straży pożarnej, Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie w wyniku którego ustalił,  że na skrzyżowaniu dróg doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, citroena i renaulta - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

W wyniku zderzenia renault dachowało w przydrożnym rowie. Samochodami podróżowało pięć osób, wszyscy samodzielnie opuścili pojazdy.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia. Strażacy przystąpili do udzielania osobom biorącym udział w zdarzeniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, polegającej na zaopatrzeniu powierzchownych ran, zapewnieniu komfortu cieplnego oraz wsparciu psychicznym. Po dotarciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego, personel medyczny wykonał uczestnikom zdarzenia podstawowe badania na podstawie których stwierdził, że nie zachodzi potrzeba przewiezienia ich na SOR. W rozbitych pojazdach strażacy odłączyli akumulatory oraz zabezpieczyli wycieki płynów eksploatacyjnych. Po zakończonych czynnościach wykonywanych przez policję, z drogi usunięto pozostałości po zdarzeniu. Na tym działania zakończono i zastępy powróciły do miejsca stacjonowania.

Działania straży pożarnej trwały 1 godzinę i 26 minut.Fotorelacja


Pierogarnia Barwinek Krotoszyn

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową