Z powiatu

Zderzenie dwóch pojazdów, jedna osoba trafiła do szpitala

Zderzenie dwóch pojazdów, jedna osoba trafiła do szpitala

W czwartek, po godz. 12.00, na skrzyżowaniu przy ul. Krotoszyńskiej w Kobiernie, doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

 

Na miejsce skierowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie, zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobiernie, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

- W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy osobowe, którymi łącznie podróżowały trzy osoby. Wszyscy uczestnicy opuścili pojazdy przed przybyciem służb ratunkowych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie poszkodowanej, która następnie została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego - informuje mł. bryg. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

 





Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy