iKrotoszyn.pl reklamy
iPomagamy

Zbiórka na zakup wózka i ortez dla Franka z Rozdrażewa

Franek Staśkiewicz z Rozdrażewa zmaga się z przepukliną oponowo-rdzeniową, fenyloketonurią, dysplazją lewego stawu biodrowego, wodogłowiem i pęcherzem neurogennym. W swoim krótkim życiu przeszedł już wiele operacji.

Franek jest wesołym, energicznym i ciekawym świata chłopcem. Uwielbia sport, jest jednak pewna przeszkoda - nasz syn nie chodzi.  Franek urodził się w 2011 roku z przepukliną oponowo- rdzeniową kręgosłupa, wodogłowiem i innymi jej następstwami. Później zdiagnozowano u niego chorobę metaboliczną fenyloketonurię, wskutek czego przez swoje całe życie musi być na specjalnej diecie wykluczającej białko. W drugiej dobie życia przeszedł dwie poważne operację - kręgosłupa i głowy z założeniem zastawki. Później także była m.in. operacja obu bioder, a teraz stóp - można przeczytać na stronie zbiórki. 

 

Pomimo przeciwności losu, chłopiec jest radosny i energiczny, udziela się sportowo. Niestety posiadany przez niego wózek ma już swoje lata i jest dla niego zbyt mały. Koszt nowego to kwota ok. 11 tys. zł. Pomimo dofinansowania dofinansowania z NFZ i PFRON potrzebna kwota jest ogromna.  Dodatkowo Franek przeszedł operację stóp i wymaga ortez robionych na specjalne zamówienie.

 

Na stronie pomagam.pl zorganizowano zbiórkę na zakup wózka i ortez. Można wpłacić dowolną kwotę. Jeśli nie możesz pomóc finansowa, przekaż dalej informację o zbiórce, aby dowiedziało się o niej jak najwięcej osób. Poniżej znajdziecie link do zbiórki.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.