iKrotoszyn.pl reklamy
iPomagamy

Zbiórka na rehabilitację Szymona. Pomóżmy mu zacząć chodzić!

2022-07-07 07:07:00

O Szymonie pisaliśmy już kilkakrotnie w związku z przekazywaniem 1% podatku. Teraz rodzice zbierają środki na jego rehabilitację, aby Szymek zaczął chodzić. Pomożecie?


Szymon jest wcześniakiem. Urodził się w 27 tygodniu ciąży bliźniaczej, ważąc zaledwie niecały kilogram... Niestety jego brat nie przeżył. Szymek pierwszych 95 dni swojego życia spędził w szpitalu. Zmagał się m. in. z wodogłowiem, zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych, krwawieniem dokomorowym 3 stopnia, krwotokiem płuc, dysplazją oskrzelowo-płucną.

 

Szymon ma 3 latka, jednak nie potrafi samodzielnie siedzieć i chodzić. Chłopiec wyrósł ze starego wózka, nowy specjalistyczny to koszt ok. 10 tys. zł.  

 

Oprócz tego trzylatek codziennie dojeżdża na rehabilitację, niekiedy bardzo daleko od domu. 

 

- Nasz ukochany trzylatek dzielnie walczy każdego dnia o przywrócenie sprawności. Mi jako mamie serce pęka widząc moje dziecko, które tak bardzo cierpi.  Jest mi bardzo przykro, kiedy zdrowe dzieci biegają, bawią się z rówieśnikami na placu zabaw a nasz dzielny bohater tylko obserwuje dzieci biegające za piłką. Prosimy was o wsparcie w zakupie wózka dla naszego dziecka i pomoc w dalszej rehabilitacji, która pomoże Szymonowi stanąć na nogi. Naszym marzeniem jest żeby Szymon zaczął samodzielnie siedzieć i chodzić. Czy to tak dużo? Czy tak dużo wymagamy? - mówi mama chłopca.

 

Do zebrania jest kwota 20 tys. zł. Zbiórka środków została zorganizowana na pomagam.pl. 

 

 
Czytaj również

HURTOWNIA ALFALINE KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B