Z policji

Zatrzymano poszukiwanego 38-latka

Zatrzymano poszukiwanego 38-latka

38-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego trafił do zakładu karnego po tym, jak został zatrzymany dzięki spostrzegawczości dzielnicowego podczas służby. Okazało się, że mężczyzna ten był poszukiwany przez sąd do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności.

Głównym zadaniem dzielnicowego jest utrzymanie porządku, zapewnienie bezpieczeństwa oraz rozwiązywanie problemów społecznych. Dzielnicowy, patrolując swój rejon, monitoruje sytuację, zapobiega przestępstwom reagując na zgłoszenia oraz nawiązuje kontakt z mieszkańcami.

We wtorek dzielnicowy krotoszyńskiej komendy w trakcie swojej służby zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. W trakcie sprawdzania jego danych w policyjnych systemach okazało się, że 38-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego jest poszukiwany.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie skąd trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę nałożoną przez sąd.


Źródło: KPP Krotoszyn


Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy