iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

SEKOL TARTAK
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Z policji

Zatrzymano 35-letniego mężczyznę ze skrętem. W mieszkaniu miał nieco więcej...

2021-04-22 08:44:02

Zdjęcie: KPP Krotoszyn
Krotoszyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał substancje psychotropowe oraz środki odurzające. 35-latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej prowadzili działania operacyjne rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z substancjami prawnie zabronionymi na terenie powiatu krotoszyńskiego.

 

- W połowie kwietnia funkcjonariusze zauważyli pojazd będący w ich zainteresowaniu. Zatrzymali samochód i przeszukali 35-letniego kierowcę oraz pojazd. Przy mężczyźnie policjanci ujawnili skręt z zawartością suszu koloru zielono-brunatnego. Po zbadaniu testerem narkotykowym potwierdzono, że jest to marihuana. 35-letniego mieszkańca Krotoszyna zatrzymano i umieszczono w policyjnym areszcie - wyjaśnia krotoszyńska policja.

 

W ramach czynności przeszukano pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze zajmowane przez zatrzymanego mężczyznę. - Podczas przeszukania u mężczyzny w mieszkaniu nieumundurowani funkcjonariusze ujawnili 488,36 gram brutto marihuany, 37,81 grama brutto amfetaminy i 10,15 grama brutto „dopalaczy”. Znalezione substancje zostały sprawdzone testerem narkotykowym. Potwierdziło się, że jest to marihuana oraz amfetamina - informują mundurowi.

 

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, za co grozi kara do 10 lat pozbawiania wolności. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

 

Policjanci cały czas analizują posiadane informacje, szukają kolejnych dowodów i nie wykluczają kolejnych zatrzymań oraz uzupełnienia zarzutów wobec osoby dotychczas zatrzymanej.Fotorelacja


Źródło: KPP KrotoszynConditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn
IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Bar u Żaby
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z KrotoszynaiKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową