iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Zanim wjechał w pole, doprowadził do zdarzenia drogowego. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania i był pod wpływem alkoholu

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Zdunowscy policjanci zatrzymali 40-letniego kierowcę opla, mieszkańca Żar. Mężczyzna nie posiadał wymaganych uprawnień do prowadzenia pojazdów i był pod wpływem alkoholu. To jednak nie wszystko...

 

- Policjanci z Posterunku Policji w Zdunach, zgodnie ze zgłoszeniem, udali się do miejscowości Konarzew, gdzie w środku pola ujawnili pojazd marki Opel. W pojeździe znajdował się mężczyzna. W związku z tym, że funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny alkohol, poddali go badaniu na trzeźwość. Wynik badania, to prawie 1,5 promila - informują krotoszyńscy mundurowi.

W trakcie sprawdzenia w policyjnych bazach danych kontrolujący ustalili, że 40-latek nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna przyznał się policjantom do spożywania alkoholu oraz do tego, że kierował tym pojazdem. - Wspomniał też, że brał udział w zdarzeniu z innym pojazdem w okolicach dworca w Krotoszynie. Dodał, że przestraszył się konsekwencji, dlatego oddalił się z miejsca zdarzenia i odjechał w kierunku Konarzewa, gdzie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w środek pola - opisują policjanci.

Mieszkaniec Żar wkrótce odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz za wykroczenia. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Źródło: KPP Krotoszyn
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.