Marlin • Salon techniki grzewczej i łazienek

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Płytki ceramiczne CERAMEX
Solarmat Mateusz Ruszkowski
REJESTRACJA POJAZDÓW OD A DO Z - KROTOCAR

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Krotoszyn

Zajrzyj do "Farmerka" - krainy hodowców

2021-06-04 13:06:00

Centrum dla hodowców i hobbystów "Farmerek" przy ul. Raszkowskiej 65 w Krotoszynie, jest idealnym miejscem dla hodowców - zarówno tych trudniących się hodowlą masową, jak i typowych hobbystów oraz pasjonatów. Spektrum oferowanego w "Farmerku" asortymentu jest bardzo szerokie, począwszy od środków żywieniowych a skończywszy na wszelakiego rodzaju akcesoriach niezbędnych w prowadzeniu hodowli.

Nasz sklep to miejsce, gdzie rolnik, hodowca, pasjonat znajdzie wszystko co jest mu niezbędne, bez konieczności odwiedzania innych punktów - zapewniają właściciele krotoszyńskiego "Farmerka".

 

Zadbają o braci mniejszych

 

Przekraczając próg "Farmerka" możesz być pewien, że skierowana do hodowców i hobbystów psów, królików, gołębi czy alpak i koni oferta, charakteryzuje się wysoką jakością proponowanych produktów.

Takie też są karmy firmy Josera, która oferuje szeroką gamę wyrobów żywieniowych opartych o naturalne składniki dedykowane m.in. szczeniętom, rasom aktywnym i energicznym, a skończywszy na psich seniorach.

 

 

Sam mam doświadczenie z tą karmą, bowiem żywię nimi swoje psy. Karma się sprawdza a psy są w dobrej kondycji. Jest to już karma klasy premium, która charakteryzuje się również wyróżniającym się stosunkiem ceny do jakości produktu. Natomiast jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, bowiem marek na rynku, oferujących pokarm dla psów czy kotów, jest kilkadziesiąt - wyjaśniają właściciele centrum. 

 

Ukłon w stronę hobbystów

 

"Farmerek" to także wyjątkowo bogaty i rozwinięty dział pszczelarski, w którym miłośnicy tej pasji, znajdą wszystko co niezbędne, aby uruchomić pasiekę czy zadbać o posiadane już pszczele rodziny.

 

 

 

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że pszczelarstwem zajmują się wyłącznie osoby starsze, które na emeryturze tą pasją wypełniają swój wolny czas. Jednak na przestrzeni ostatniej dekady, przybywa młodych miłośników pszczelarstwa, którzy zakładają małe pasieki, składające się z dwóch czy trzech uli - zwracają uwagę założyciele "Farmerka".

 

Podobnie sytuacja ma się z właścicielami alpak oraz koni, które coraz częściej, w niewielkich stadach, pojawiają się głównie jako atrakcja dla najmłodszych oraz zwierzęta towarzyszące.

 

Również tutaj wychodzimy na przeciw oczekiwaniom hodowców i zapewniamy im szerokie spektrum pasz, suplementów czy akcesoriów do pielęgnacji tychże zwierząt - zwraca uwagę pomysłodawcy.

 

  

  

Jakość żywienia ma wpływ na klasę produktu

 

Krotoszyńskie centrum nie zapomina także o hodowcach drobiu i również dla nich ma przygotowaną bogatą ofertę produktów. Wśród nich są wysokiej jakości prozdrowotne mieszanki żywieniowe zawierające m.in. siemię lniane i bielmo ostropestu wsparte dodatkami ziołowymi i witaminami, doceniane przez hodowców przy pozyskiwaniu jaj.

 

 

Jeżeli prowadzimy hodowlę po to, by wyprodukować jak najlepszej jakości jajko, to wydanie kilku złotych więcej na worku, by otrzymać paszę pozbawioną soi modyfikowanej genetycznie, będzie trafioną inwestycją. Jesteśmy także elastyczni w tym względzie, bowiem mamy do zaoferowania również paszę dla młodych zwierząt, w 5 kg opakowaniach - wskazuje właściciel centrum.

 

Wielkopolska rolnictwem stoi

 

W "Farmerku" na fachową pomoc oraz doradztwo, mogą liczyć także hodowcy krów, trzody chlewnej, gołębi, bażantów, kaczek, indyków czy pawi. 

 

Z myślą o rolnikach zajmujących się hodowlą profesjonalnie, oferujemy szeroką gamę produktów wspomagających hodowle. W ofercie znajdują się m.in. poidła, obroże czy części instalacji udojowych - wyliczają założyciele "Farmerka".

 

 

W krotoszyńskim centrum znajdziemy również  bogatą ofertę witamin oraz suplementów paszowych, niezbędnych w procesie żywieniowym zwierząt.

 

     

 

Nie brak także produktów zapobiegających biegunce, uzupełniających elektrolity, wspomagających trawienie czy wzmacniających i regenerujących organizm zwierzęcia, jak pojła poporodowe.

 

   

 


Fotorelacja


Źródło: Artykuł sponsorowany
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl


Familijna - codziennie świeże pieczywo, o każdej porze dnia!
KLIMAS - PRZEMYSŁOWA PARK
IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Farmerek Krotoszyn - Sklep dla hobbystów
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl