iKrotoszyn.pl reklamy
Siatkówka

Zagrają dla Grzegorza! Na mecz i do udziału w akcji pomocy Grzegorzowi Wiertlewskiemu zaprasza Łukasz Kaczmarek (wideo)

Już w najbliższą sobotę w hali sportowej CSiR przy ul. Młyńskiej, swój trzeci mecz w trzecioligowych rozgrywkach piłki siatkowej rozegrają seniorzy ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn. Będzie to spotkanie dedykowane walczącemu z chorobą Grzegorzowi Wiertlewskiemu, osobie od wielu lat związanej z krotoszyńską siatkówką.

W sobotę przeciwnikiem krotoszynian będzie zespół Volley Żerków. Te dwie drużyny obecnie zajmują sąsiednie miejsca w tabeli. Astra jest trzecia, a żerkowianie plasują się tuż za nią. Początek spotkania o godz. 17.00. Emocji i to nie tylko sportowych z pewnością nie zabraknie.

Będzie to mecz, który zespół ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn dedykuje Grzegorzowi Wiertlewskiemu, który zmaga się z ciężką chorobą. Tej osoby nie trzeba krotoszynianom bliżej przedstawiać - wieloletni działacz KKS Astra, siatkarz, kierownik sekcji siatkówki, sędzia, nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP2 i honorowy krwiodawca.

Specjalne zaroszenie na sobotni mecz i informacje na temat tego, w jaki sposób można pomóc Grzegorzowi w walce z chorobą, przesyłają siatkarze związani z Krotoszynem: nasz Mistrz - Łukasz Kaczmarek oraz siatkarze występujący w Tauron1 Lidze Igor Tysiak i Patryk Foltynowicz.

Szczegóły także na plakacie poniżej.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.