iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Zagłosuj i daj dzieciom szczęście

2014-03-10 08:08:00
Projekt Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej „Rodzinne czytanie w Klubie Mam” został zarekomendowany do dalszego etapu oceny w ramach Programu „Wolontariat Rodzinny”.

Program prowadzony przez Fundację PZU i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, daje przestrzeń do działania całymi rodzinami na rzecz lokalnych społeczności. Celem Programu jest zaangażowanie całych rodzin we wspólne działania wolontariackie.

Wolontariat rodzinny, podobnie jak każda inna forma wolontariatu, opiera się na chęci zrobienia czegoś dobrego dla innych. Chęć ta może wynikać z cech charakteru wolontariusza, jego przekonań i doświadczeń lub po prostu wiary, że czyniąc dobro można liczyć na to, że prędzej czy później ono do nas powróci.

Od 5 marca można głosować na filmy, a w tym na projekt Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej.

Głos może oddać każdy internauta po wcześniejszym zalogowaniu się przez portal Facebook, Google+, bądź też po zarejestrowaniu się w systemie.

Obok każdego filmu będzie znajdował się licznik głosów. Aby zagłosować na projekt, każdy internauta musi oddać nie mniej i nie więcej niż 3 głosy – czyli aby zagłosować na nasz projekt, internauta musi zagłosować jednocześnie na dwa inne filmiki.

 Głosować można raz na 24 godziny w dwóch kategoriach: „małe granty” i „duże granty”. Można oddać np. jeden głos na projekt w kat. "duży grant", a dwa na projekty w kat. "mały grant", itd. Głosować można raz na 24 godziny. Głosowanie trwa do 26 marca, do godziny 18.00.

 Głosować można do 26 marca 2014 r., do godziny 18.00. Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
ELTRONIK - CANAL+
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B