iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Zaatakował swoją byłą partnerkę nożem. Kobieta doznała obrażeń twarzy

- W piątek o godz. 16:25 na jednej z posesji na terenie gminy Krotoszyn z nieustalonych przyczyn, pomiędzy partnerami obywatelstwa ukraińskiego doszło do awantury, na wskutek czego 45-letnia kobieta doznała rany ciętej policzka. Sprawca, to były partner kobiety, 47-letni mieszkaniec Słupcy - informuje st. asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

 

Mężczyzna został zatrzymany, sprawdzono jego stan trzeźwości, miał blisko 3 promile. Pobrano także od niego krew do badań. - Na miejscu funkcjonariusze z wydziału kryminalnego wraz z technikiem kryminalistyki wykonali oględziny miejsca i zabezpieczyli niebezpieczne narzędzie – nóż. Kobieta wstępnie doznała obrażeń ciała na okres powyżej 7 dni - wskazuje st. asp. P. Szczepaniak.

 

- Prokurator Prokuratury Rejonowej w Krotoszynie zastosował dozór policyjny wobec obywatela Ukrainy zobowiązując go do stawiennictwa raz w tygodniu na policji oraz zakaz opuszczania terytorium RP podejrzanego o uszkodzenie ciała swojej partnerki. Ponadto Prokurator zastosował wobec niego również zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej, przebywania w jej miejscu zamieszkania - dodaje.

Postępowanie prowadzi KPP Krotoszyn pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krotoszynie.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.