Krotoszyn

Za nami Kiermasz Wielkanocny (zdjęcia)

Za nami Kiermasz Wielkanocny (zdjęcia)

W niedzielę na krotoszyńskim Rynku odbył się tradycyjny Kiermasz Wielkanocny.

Podczas wydarzenia na stoiskach z kulinariami i rękodziełem zaprezentowały się organizacje pozarządowe, koła gospodyń wiejskich, szkoły, rękodzielnicy i lokalne firmy.

Z kolei na scenie z programem artystycznym pojawili się przedstawiciele przedszkoli i szkół, kapele i zespoły ludowe. Odbył się także przemarsz korowodu z palmami wielkanocnymi oraz podsumowanie konkursu zorganizowanego przez krotoszyńską książnicę.

W tym roku w kiermaszu wzięło udział ponad 45 wystawców, również spoza gminy Krotoszyn, m.in. z Oleśnicy, Wrocławia, Pleszewa, Kalisza, Ostrowa, Jarocina i Poznania.

 





- Fotorelacja -

Z regionu


Czytaj również