Ciekawostki

Za nami II Więc Blues Meeting Festival Krotoszyn 2026 - zdjęcia dzień drugi

Za nami II Więc Blues Meeting Festival Krotoszyn 2026 - zdjęcia dzień drugi

W piątek i sobotę w Sali Blackroom Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury odbył się II Więc Blues Meeting Festival.

 

Na scenie pojawili się zarówno uznani artyści z zagranicy, jak i czołowi przedstawiciele polskiej sceny bluesowej. Był to wyjątkowa okazja, by doświadczyć różnorodnych odsłon bluesa - od klasycznych brzmień po świeże interpretacje gatunku.

Wśród wykonawców znalazły się zespoły: Deltaphonic, Wild Flame, Mizia & Mizia Blues Band, Dzieci Bluesa, LeBurn Maddox Band, Onusblues, Tandeta Blues Band, Pilarska ft. Zdanowicz.





- Fotorelacja -

Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy