iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Za nami 3. edycja Krotoszyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Jak głosowali mieszkańcy?

Zdjęcie: krotoszyn.pl

Oficjalne ogłoszenie wyników trzeciej edycji Krotoszyńskiego Budżetu Obywatelskiego, odbyło się w miniony wtorek w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Lutogniewie.

I to właśnie na projekt, który będzie realizowany w tej placówce pod nazwą "Zielona klasa", oddano najwięcej, bo 657 głosów. Wartość tego zadnia, to 49 200 zł. Projekt zakłada montaż i budowę altany o wymiarach 6 m x 10 m na terenie rekreacyjnym szkoły w Lutogniewie.

Drugie miejsce przypadło projektowi "Świetlica pod chmurką". Jego wartość to 30 tys. zł. Oddano na niego 518 głosów. Projekt zakłada zagospodarowanie terenu zielonego znajdującego się przy wejściu do budynku Szkoły Podstawowej w Roszkach poprzez montaż urządzeń małej architektury.

Trzecim projektem, który będzie realizowany, to "Życie wokół kobierskiego dębu" - malowanie budynku sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. bp. Michała Kozala w Kobiernie wraz z powstaniem muralu edukacyjnego na południowej fasadzie. Na to zadanie zagłosowało 479 mieszkańców. A jego wartość to blisko 50 tys. zł.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.