Zamawiaj bez wychodzenia z domu! - kupujlokalnie.online

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - DUNYA DONER PRACA

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Borzęciczki

Z wizytą w w Dolnej Saksonii

2019-05-21 08:05:00

Delegacja ze Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach, na czele z dyrektor Barbarą Zakrzewską, udała się z wizytą do partnerskiej placówki Lebenshilfe Bad Gandersheim–Seesen w Dolnej Saksonii w Niemczech.

Zaproszenie otrzymali również starosta krotoszyński Stanisław Szczotka, burmistrz Koźmina Wielkopolskiego Maciej Bratborski oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Przemysław Wójcik. Okazją do spotkania było uroczyste otwarcie sali gimnastycznej przy przedszkolu w Bad Gandersheim, które wchodzi w skład zespołu placówek.
Istotnym punktem wizyty było także spotkanie, na zaproszenie burmistrz Bad Gandersheim, z przedstawicielami Ratusza. Wyszła ona z propozycją współpracy między gminą Bad Gandersheim, a starostwem w Krotoszynie i gminą Koźmin Wielkopolski. Włodarze z powiatu krotoszyńskiego wyrazili aprobatę i zaprosili burmistrz Bad Gandersheim do odwiedzenia naszego powiatu. Na zakończenie spotkania w Ratuszu, starosta i burmistrz dokonali wpisu do Złotej Księgi Gości Gminy Bad Gandersheim.
Dalsza wizyta delegacji obfitowała w wiele spotkań dotyczących wymiany doświadczeń w zakresie edukacji i wychowania osób z niepełnosprawnością intelektualną. Poruszane były także zagadnienia związane z organizacją i finansowaniem oświaty w obu placówkach. Uzgodniono także założenia realizacji kolejnego wspólnego projektu. Tym razem grupa uczniów niemieckich będzie gościła w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach.
Kulminacyjnym punktem było uroczyste otwarcie sali gimnastycznej, piękny występ przedszkolaków oraz zwiedzanie placówek wchodzących w skład Lebenshilfe.
Było to kolejne owocne spotkanie w ramach współpracy Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach z Lebenshilfe Bad Gandersheim-Seesen, która funkcjonuje już od ośmiu lat.
 

 

 
Fotorelacja
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
Autopromocja ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl