iKrotoszyn.pl reklamy
Ważne sprawy

Z uczniami szkół ponadpodstawowych o bezpieczeństwie na drodze

Zdjęcie: Wydział Spraw Obywatelskich SP w Krotoszynie

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Koźminie Wielkopolskim oraz w kinie „Przedwiośnie” w Krotoszynie, odbyła się konferencja „Młody kierowca”. W spotkaniach wzięło udział około 450 uczniów ze szkół ponadpodstawowych.

W czasie konferencji st. asp. Paulina Potarzycka z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zaprezentowała statystyki stanu bezpieczeństwa na drogach w powiecie krotoszyńskim. Psycholog Monika Krajka opisała wpływ substancji psychoaktywnych na sprawność kierowców. Z kolei dr Grzegorz Feliczak – rzeczoznawca samochodowy, podkreślał istotną rolę, jaką odgrywa stan techniczny pojazdu na bezpieczeństwo kierowcy na drodze. Natomiast mł. kpt. Mateusz Dymarski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie omówił zagadnienia dotyczące udzielenia pierwszej pomocy w wypadkach drogowych oraz umiejętność właściwego zachowania się ma szczególne znaczenie, gdy stajemy się świadkami zdarzenia drogowego.

Spotkanie zakończyło się prezentacją filmu pt. „Ku przestrodze - masz jedno życie”.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.