iKrotoszyn.pl reklamy
Biegi

Z sukcesami w Twardogórze

2022-09-19 13:09:00

Kolejny udany start zawodników Akademii Talentów Krotoszyn. Tym razem podopieczni Łukasza Wałęsiaka wzięli udział w międzynarodowym biegu ulicznym w Twardogórze.

Znakomicie w tej dolnośląskiej miejscowości spisali się młodzi biegacze z Krotoszyna.

Na najwyższym stopniu podium stanęła Olga Kalak, która najszybciej pokonała dystans 500 metrów. W tej samej kategorii (klasy 5 i 6) chłopców Jakub Rapczynski zajął miejsce piąte.

Z kolei,  w kategorii klas 3 i 4, jako druga linię mety przebiegła Karina Kierzek, a szósta była Amelia Jagusz.

W biegu na dystansie 1 km piąty był Piotr Durczynski.

- W biegach wystartowali także Klaudia i Rafał Zająć. Każdy ze startujących na linii mety otrzymał pamiątkowy medal i koszulkę. Dziękuję za obecność rodzicom którzy wspierali swoje pociechy i dopingowali zawodników Akademii Talentów - podsumowuje trener Łukasz Wałęsiak.

Warto dodać, że dzień wcześniej, 17 września, Olga Kalak zwyciężyła w Strzyżewku na dystansie 600 metrów.