iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Z powiatu

Z odblaskami bezpieczniej na drogach

2019-10-08 09:10:00

Zdjęcie: powiat-krotoszyn.pl
W połowie września rozpoczęto tegoroczną edycję programu "Bezpieczna droga do szkoły". Pierwsze spotkania odbyły się w Sulmierzycach i w Koźminie Wlkp.

18 września w Szkole Podstawowej w Sulmierzycach, z udziałem Dariusza Dębickiego - burmistrza Sulmierzyc, zainaugurowano akcję „Bezpieczna droga do szkoły” realizowaną od wielu lat w ramach programu „Bezpieczny Powiat Krotoszyński”. Starostę Stanisława Szczotkę reprezentował naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego -Andrzej Wichłacz.
 
Sierż. sztab. Bartosz Karwik z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie omówił zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zachowania się w sytuacji różnych zagrożeń. Ponadto w sposób praktyczny przećwiczono zasady przechodzenia przez jezdnię.
 
25 września podobne spotkanie, z udziałem Macieja Bratborskiego - burmistrza Koźmina Wlkp. odbyło się w Szkole Podstawowej Nr 1 w tej miejscowości.
 
Akcja „Bezpieczna droga do szkoły” realizowana jest pod patronatem Komisji Bezpieczeństwa i Porządku funkcjonującej pod przewodnictwem starosty krotoszyńskiego. Celem spotkań jest wyposażenie dzieci w elementy odblaskowe oraz edukacja w zakresie komunikacyjnego wychowania. Współorganizatorami akcji są: Starostwo Powiatowe, Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie, Urząd Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski, Urząd Miejski w Zdunach, Urząd Miejski w Sulmierzycach.
 
Podobne spotkania z udziałem dzielnicowych odbędą się  w pozostałych szkołach podstawowych  gmin uczestniczących w programie.
 
 


Fotorelacja


Źródło: powiat-krotoszyn.pl/A. WichłaczReklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl