iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Z aparatem przez Amerykę Środkową

2016-11-10 08:31:24
Wyobraź sobie, że wsiadasz do samolotu i lądujesz w środkowej Ameryce. Masz przy sobie 100 dolarów, pod pachą aparat Polaroid, a u boku serdecznego przyjaciela...

Głowa wypełniona jest wieloma pomysłami, do przodu pcha Cię chęć przeżycia wielkiej przygody i nie ogranicza Cię czas. Wydaje Ci się to nierealnym marzeniem? My pokazaliśmy, że marzenia trzeba spełniać!

Wojciech Malicha i Sebastian Henning odbyli swoją podróż po Ameryce Środkowej i Ameryce Południowej na przełomie 2014 i 2015 roku. We wrześniu ukazała się ich książka „Aventura”, opowiadająca o przygodach z tych 150 dni niesamowitej podróży, a już 14 listopada, o godzinie 18:00, odwiedzą Krotoszyńską Bibliotekę Publiczną im. Arkadego Fiedlera i przybliżą mieszkańcom naszego miasta swoją fascynującą historię.

 

Podróż do Ameryki Środkowej i Południowej to 150 dni wspaniałych przygód, ponad 17 tysięcy przejechanych kilometrów różnymi środkami transportu, 12 zdobytych państw, a przede wszystkim niezliczona liczba wyjątkowych wspomnień i poznanych wspaniałych ludzi.

 Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
ELTRONIK - CANAL+
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B