Wydarzenia

XV Jarmark Świąteczny na krotoszyńskim Rynku

XV Jarmark Świąteczny na krotoszyńskim Rynku

W minioną niedzielą na krotoszyńskim Rynku odbył się Jarmark Świąteczny.

Na jarmarku pojawił się Mikołaj i jego pomocnicy, wystawcy z lokalnymi produktami spożywczymi, potrawami, rękodziełem i produktami. Z kolei na scenie wystąpiły lokalne zespoły i soliści. Oczywiście nie zabrakło animacji, atrakcji i konkursów dla dzieci i dorosłych.

O godzinie 17.00 rozbłysła choinka na krotoszyńskim Rynku, a na zakończenie jarmarku wystąpiła Magda Bereda.





- Fotorelacja -

Z regionu


Czytaj również