Zespół z rocznika 2013 prowadzony przez trenera Sławomira Chlebowskiego zajął drugie miejsce w grupie (2 remisy i 4 wygrane). W ćwierćfinale Akademia spotkała się z Belgami z Polyfoot. Mecz zakończył się remisem 2:2 i o dalszym awansie decydowały rzuty karne. A w tych lepsi okazali się krotoszynianie (5:3). W półfinale AT spotkała się z drużyną Hemmingen. Znów nie brakowało dramaturgii i ponownie o awansie decydowały rzuty karne, które po raz kolejny wygrała Akademia (5:4). W finale naprzeciw krotoszynian stanęła reprezentująca Freiberg. O zwycięstwie Niemców zdecydowała jedna akcja, bowiem mecz zakończył się wynikiem 1:0. Piłkarze z Akademii mieli jednak swoje szanse, w tym strzał w poprzeczkę. Ostatecznie rocznik 2013 osiągnął znakomity wynik zajmując drugie miejsce z tytułem wicemistrzów turnieju.
Drużyna z rocznika 2014 była najmłodszą w całych zawodach, ale rozegrali bardzo dobry turniej, choć widoczna była różnica fizyczna. Chłopcy pokazali jednak charakter i serce do gry. Zespół prowadzony przez trenera Huberta Wronka zajął 4. miejsce w grupie, tracąc w całym turnieju tylko jedną bramkę, przegrywając jeden mecz, jeden wygrywając i cztery remisując.
Skład 2013: Stasiu, Borys, Szymon, Jakub, Antoni, Andre, Marcel, Jakub, Filip. Trener Sławomir Chlebowski.
Skład 2014: Sado, Tio, Sami, Oski, Golina, Olek, Matvi, Wojtek, Kacper, Filip, Adam. Trener Hubert Wronek.


































