PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Tenis stołowy

Wyśmienity start Łukasza Wachowiaka!

2019-04-02 10:32:22

Na rozgrywanych w Krośnie Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym, kobylinianin Łukasz Wachowiak wraz z Kamilem Nalepą wywalczyli tytuł mistrzów Polski w grze podwójnej mężczyzn. W finale pokonali Artura Grelę (Gwiazda Bydgoszcz) i Kamila Dziadka (Ostródzianka Ostróda) 3:1.

Brązowy medal, jako drużyna zdobył ZKS Drzonków w składzie także z Łukaszem Wachowiakiem oraz Kamilem Nalepą i Hubertem Lubinem. Zawodnicy byli bardzo blisko gry finałowej, gdyż w półfinale, po bardzo zaciętym meczu, przegrali z późniejszym zwycięzcą Energa-Manekin Toruń 2:3

Łukasz Wachowiak był blisko medalu także w turnieju indywidualnym, gdzie przegrał w ćwierćfinale po bardzo ambitnym pojedynku 3:4 z Arturem Grelą (Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz), ostatecznie zajmując piąte miejsce.

W grze mieszanej Łukasz uplasował się na miejscach 9-16 w parze z Angeliką Janik (KSTS Krosno).

Źródło: kobylin.pl/Robert Wachowiak