iKrotoszyn.pl reklamy
Henryków

Wypadek - jedna ranna osoba

2019-02-08 10:02:00
Zdjęcie: JRG Krotoszyn
Dziś o godzinie 7.44 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Henryków (gmina Rozdrażew).

Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy pożarnicze (dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden z Jednostki OSP Rozdrażew).

Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Citroen C1, którym podróżowała jedna osoba. Kierowca w chwili przybycia zastępów straży pożarnej znajdował się poza pojazdem pod opieką osób postronnych.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Z uwagi na obrażenia osoby kierującej pojazdem strażacy w pierwszej kolejności przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu Zespołu Ratownictwa Medycznego poszkodowany trafił pod jego opiekę. Następnie strażacy w rozbitym pojeździe odłączyli akumulator. Droga na odcinku Krotoszyn – Rozdrażew na czas prowadzonych działań była całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy. Na tym działania zakończono i zastępy wróciły do miejsca stacjonowania. Działania Straży Pożarnej trwały 1 godzinę i 5 minut.

 

 Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.