iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Płytki ceramiczne CERAMEX
SOLARMAT TOMNICE

Na sygnale


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wyścigi samochodowe

Wymarzony początek sezonu KM Racing Team!

2021-06-17 13:06:00

Zdjęcie: KM Racing Team
Krotoszyńska załoga KM Racing Team, którą tworzą bracia Krystian i Mateusz Ciesiółkowie, w znakomity sposób rozpoczęła sezon w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie DN2 (auta do pojemności 1300 ccm).

Pierwotnie pierwsze starty miały odbyć się w maju. Pierwsza runda została jednak przełożona i odbyła się z miesięcznym opóźnieniem.

Tym razem do rywalizacji przystąpiło, aż 180 aut, stąd wyścigowy weekend dla kierowców rozpoczął się już w środę, 9 czerwca. Czwartek był dniem treningów oraz odbioru administracyjnego i technicznego aut. - Po udanych treningach byliśmy gotowi do pierwszej w tym sezonie rywalizacji. W piątek odbyły się pierwsze kwalifikacje weekendu, w których razem z bratem wywalczyliśmy 1 i 2 miejsce w swojej klasie - mówi Mateusz Ciesiółka. Z kolei sobota to start do pierwszego wyścigu w sezonie 2021. - Od startu do mety kontrolowaliśmy z bratem sytuację w wyścigu i dowieźliśmy pierwsze i drugie miejsce do mety - podsumowuje M. Ciesiółka. Niedziela okazała się dla krotoszyńskiej załogi równie dobra.

- Ostatni dzień rywalizacji to poranne kwalifikacje, w których również zajmujemy kolejno 1 (Krystian) i 2 miejsce (Mateusz). Po południu odbył się drugi wyścig weekendu. Po starcie brat utrzymał pierwsze miejsce. Ja z kolei po problemach na starcie spadłem na 3 miejsce. Już na pierwszym okrążeniu wyjechał na tor safety car, za którym podążaliśmy przez dwa okrążenia. Po restarcie wyścigu już na kolejnym okrążeniu udaje się mi odzyskać drugie miejsce i również tym razem, wraz z bratem, kończymy wyścig na 1 i 2 miejscu w klasie DN2 i w generalnej klasyfikacji wyścigu - mówi M. Ciesiółka.

- Weekend był dla nas bardzo udany. Chyba nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego początku sezonu. Już teraz przygotowujemy się do startu w 3 i 4 rundzie WSMP, która odbędzie się za niespełna 3 tygodnie (2 lipca - przyp. red.), również na Torze Poznań, na którą już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy. Przesyłamy również podziękowania dla naszych sponsorów: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna, Obróbka Skrawaniem Podskarbi oraz Miastu Krotoszyn, który wspiera nas w naszej pasji, jak również kibicom którzy pojawili się na torze i nas wpierali.Fotorelacja


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl