Był to wieczór pełen refleksji, muzyki i wspólnego świętowania. W ten sposób zgromadzeni wspomnieli tajemnicę życia świętego Andrzeja Boboli oraz odnieśli się do wartości związanych z Polską i ojczyzną.
Podczas tego wydarzenia podziękowano także wszystkim osobom, które przyczyniły się do odbudowy i remontu elewacji wież kościoła.
Na scenie wystąpił zespół młodzieży pod przewodnictwem Dominiki Grabowskiej, Milena Juskowiak i Mateusz Wasielewski, a gwiazdą wieczoru był Andrzej Cierniewski.

































