Ciekawostki

Wyjątkowy koncert w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Krotoszynie

Wyjątkowy koncert w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Krotoszynie

W sobotę, przed kościołem pw. św. Andrzeja Boboli w Krotoszynie, odbył się koncert wdzięczności. Mimo kapryśnej aury mieszkańcy tłumnie wypełnili plac przed parafią.

Był to wieczór pełen refleksji, muzyki i wspólnego świętowania. W ten sposób zgromadzeni wspomnieli tajemnicę życia świętego Andrzeja Boboli oraz odnieśli się do wartości związanych z Polską i ojczyzną.

Podczas tego wydarzenia podziękowano także wszystkim osobom, które przyczyniły się do odbudowy i remontu elewacji wież kościoła.

Na scenie wystąpił zespół młodzieży pod przewodnictwem Dominiki Grabowskiej, Milena Juskowiak i Mateusz Wasielewski, a gwiazdą wieczoru był Andrzej Cierniewski.

 





- Fotorelacja -

Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy