iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

SEKOL TARTAK
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Poradnik

Wyjątkowe płytki w salonach łazienek JETA

2021-03-31 10:04:12

Każdemu z nas zależy na wyjątkowej łazience i chcemy, żeby była ona obiektem zachwytów. Przy jej tworzeniu z pomocą przychodzi salon łazienek JETA, w którym dzięki profesjonalnemu wsparciu, inspiracjom i trendom łazienkowym udaje się zaprojektować wymarzoną łazienkę. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o trendach i nowościach – skorzystaj z naszej oferty.

Tym, co wyróżnia salon łazienek JETA, są kolekcje dostępne wyłącznie w salonach. Są one niezwykle popularne i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Klientów salonów JETA. Co dokładnie znajduje się w ofercie? Sprawdzamy!

 

Kolekcja Bloom- płytka wielu twarzy

Kolekcja Bloom to neutralne płytki przypominające efekt cementu. Wyróżniają się reliefowaną powierzchnią, która charakteryzuje się odważnymi teksturami. Płytki Bloom hiszpańskiej marki Colorker dostępne są wyłącznie w salonie łazienkowym JETA. Dlatego jeśli zależy Wam na oryginalnym designie, warto zainteresować się tym wzorem.

 

Matowa płytka bazowa występuje w dwóch kolorach: Moon (biały złamany szarością) oraz Grey (szary). Jednocześnie mamy w niej także niezwykle oryginalne płytki reliefowe o zróżnicowanych powierzchniach. Wzór Lumen i Keen, również występują w obu wspomnianych kolorach.

 

Płytki ścienne z kolekcji Bloom idealnie sprawdzą się w połączeniu z płytkami podłogowymi, które imitują drewno w naturalnych kolorach. Staną się także świetnym tłem dla modnych w łazience czarnych wykończeń – armatury czy profili kabin.

 

W salonach łazienek JETA jest dostępny format płytek Bloom 31,6×100 cm, który idealnie wpisuje się w trend rosnących i niestandardowych wielkości. Kolekcja sprawdzi się zarówno w łazience, kuchni, jak też w innych wnętrzach, w których klient postawi na jasne kolory i interesujące tekstury.

 

Kolekcja SKY- nowoczesny design w łazience

Kolekcja SKY, czyli najnowsza propozycja płytek z oferty sieci salonów łazienkowych JETA, która idealnie sprawdzi się w kreowaniu przestrzeni w delikatnych barwach, bliskich klimatowi naturalności i zdominowanych przez prostą formę.

 

Bazą kolekcji jest płytka SKY w formacie 31x100 cm, dostępna w dwóch kolorach: SKY Grey (szarość) oraz SKY White (złamana biel). W obu przypadkach rysunek płytki wiernie naśladuje naturalny marmur, a każdy z kafli poprzecinany jest unikatową kompozycją szaro-złotych żył.

 

Oprócz tego kolekcję SKY tworzą także kafle dekoracyjne KEOPS oraz MITCHELL. Ich wyjątkowość polega na wizualnym podzieleniu płaszczyzny płytki na mniejsze prostokąty, z których każdy dodatkowo jest elementem trójwymiarowym. Taki zabieg to gwarancja nadania dekorowanym ścianom wyjątkowej dynamiki.

 

W salonie łazienek JETA skorzystasz z gotowych inspiracji, czyli boksów ekspozycyjnych prezentujących kompletne rozwiązania łazienkowe. Są tu także szafy i stojaki przedstawiające dostępne w ofercie wzory i formaty płytek. Proponowany asortyment uzupełniają armatura łazienkowa, ceramika sanitarna oraz chemia budowlana. Dla wszystkich klientów salonu dostępna jest także usługa projektowa. Architekci JETA stworzą dla Ciebie wyjątkowe, funkcjonalne i dopasowane do Twoich potrzeb wnętrze łazienkowe.Fotorelacja


Źródło: *Artykuł sponsorowanyConditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn
IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Bar u Żaby
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z KrotoszynaiKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową