iKrotoszyn.pl reklamy
Sulmierzyce

Wybuch w budynku handlowym

Zdjęcie: S. Kalak

Wczoraj, o godzinie 17:45 strażacy otrzymali zgłoszenie o wybuchu w budynku handlowym przy ul. Rynkowej w Sulmierzycach. O zdarzeniu informowaliśmy na naszym fanpage'u.

- Na miejsce Dyżurny Stanowiska Kierowania zadysponował trzy zastępy z jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz po jednym zastępie z jednostek OSP Sulmierzyce i OSP Chwaliszew - podaje st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Na miejscu ustalono, że doszło do eksplozji w wyniku której z budynku wypadły trzy okna z witryny sklepowej.

- W momencie powstania zdarzenia nikt nie przybywał wewnątrz i nikt nie odniósł obrażeń. Wewnątrz obiektu występowały pojedyncze zarzewia ognia - informuje st. kpt. Tomasz Patryas.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

- Strażacy podali jeden prąd gaśniczy wody w natarciu na palące się materiały skutecznie gasząc pożar. Obiekt sprawdzono urządzeniami pomiarowymi, które nie wykazały substancji niebezpiecznych w atmosferze. W dalszej części działań z obiektu usunięto na zewnątrz uszkodzone elementy wyposażenia oraz zweryfikowano stan techniczny obiektu - nie stwierdzono uszkodzeń konstrukcji budynku. Przyczyny i okoliczności powstania zdarzenia ustala policja.

 


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.