iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Na ślubnym kobiercu

Wybór zaproszeń na ślub

2019-04-10 09:06:00

Białe, srebrne, złote, drukowane, a może ręcznie robione? W dzisiejszych czasach dostępnych jest wiele wzorów zaproszeń ślubnych. Czym należy kierować się przy ich wyborze?

Przede wszystkim ważne jest to, aby zaproszenia podobały się Młodej Parze. W końcu to ich dzień. Nie ma tu złotego środka, który pozwoli na wybór odpowiedniego wzoru. Dostępne są wersje o różnej kolorystyce, kształcie, wielkości, spersonalizowane, drukowane czy też ręcznie robione. Poniżej podamy kilka wskazówek, które wprawdzie nie ułatwią podjęcia decyzji, pomogą jednak uniknąć podstawowych błędów.

 

Przede wszystkim zaproszeń nie można zamawiać na ostatnią chwilę! Warto w terminarzu przygotowań do ślubu zaplanować tę sprawę na kilka miesięcy przed uroczystością. Pozwoli to uniknąć stresu, a także zostawi sporo czasu na zajęcie się niespodziewanymi trudnościami. Oczywiście czas oczekiwania wydłuży się, jeśli zdecydujemy się na spersonalizowane zaproszenia. Te gotowe będę dla nas dostępne znacznie szybciej.

 

Niezależnie od tego, czy nazwiska gości wypisujemy ręcznie, czy też pozostawiamy sprawę drukarni, musimy pamiętać o tym, aby były one odmienione! Nie zapraszamy Anna Wiśniewska, a Annę Wiśniewską. Unikajmy też literówek. Lista gości, którą przesyłamy do wydrukowania powinna zostać kilkakrotnie sprawdzona. Warto zamówić kilka niewypełnionych zaproszeń, które mogą okazać się pomocne, jeśli zaistnieje potrzeba zaproszenia kogoś spoza dotychczasowej listy lub przeznaczone dla tej osoby zaproszenie ulegnie zniszczeniu.

 

Niezależnie od tego na jaką treść zaproszenia się zdecydujemy musimy pamiętać o tym, że należy w nim umieścić kilka podstawowych informacji:

  • kto bierze ślub,
  • datę ślubu,
  • miejsce ślubu i wesela,
  • godzinę uroczystości,
  • prośbę o potwierdzenie przybycia (z ostateczną datą i danymi kontaktowymi),
  • nazwiska gości.

 

Na zaproszeniach można napotkać na napis „RSVP”. Jest to skrót od francuskiego zwrotu i oznacza konieczność potwierdzenia przybycia.

 

Jeśli Młoda Para pragnie dołączyć do zaproszenia mapkę dojazdu czy też żartobliwy wierszyk, w którym informuje, co goście mogą im ofiarować zamiast tradycyjnych kwiatów, powinna to zrobić na osobnej kartce, którą dołączy do zaproszenia.
Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl