iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - Centrum Rolno Ogrodnicze w Krotoszynie

Reklama - MEBLE Krotoszyn | MEB-TRANS – Ireneusz Sobczak

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWAReklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmReklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Zdrowie i uroda

Wybielanie zębów na różne sposoby

2019-10-15 10:11:19

Kto z nas nie marzył o hollywoodzkim uśmiechu? Nie wszystkich natura obdarzyła pięknym, śnieżnobiałym uśmiechem. Nie da się też ukryć, że profesjonalne wybielanie zębów jest kosztowane. Jak więc za niewielkie pieniądze przywrócić biel zębów?

Profesjonalne wybielanie, to spory wydatek, dlatego wiele osób decyduje się zrobić to na własną rękę. Apteki i drogerie aż pękają w szwach od propozycji środków. Czasem przywrócenie bieli jest niezwykle trudne, ponieważ na kolor uzębienia wpływ ma wiele czynników, np. choroby, jedzenie, napoje (głównie czerwone wino, kawa, herbata), wiek, używki, itp. Najlepszym sposobem jest oczywiście regularna kontrola u stomatologa, dzięki temu zapobiegniemy chorobom stomatologicznym, próchnicy, która również przyczynia się do utraty koloru uzębienia.

 

Najpopularniejszym sposobem są specjalne pasty z czynnikiem wybielającym. To tani i łatwo dostępny sposób. Na drogeryjnych półkach możemy dostać zarówno tzw. aktywatory wybielania, jak i pasty do codziennego użytku z dodatkowym składnikiem wspomagającym wybielanie.

 

Dość znanym preparatem z tego zakresu jest też węgiel aktywny, stosowany również w pastach do zębów (ma on charakterystyczny czarny kolor). Aktywny węgiel słynie z właściwości pochłaniania zanieczyszczeń. Dzięki swojej budowie ściera on osad nazębny i pozostawia zęby jeszcze czystsze. Jeśli kładziemy nacisk typowo na wybielenie zębów, kupmy węgiel w kapsułkach. Należy go zmieszać z olejem kokosowym lub sezamowym i umyć nim zęby. Efekt powinien być widoczny od razu, jednak osoby o wrażliwym uzębieniu powinny szczególnie uważać.

 

Jeśli myślimy o skorzystaniu z którejś z metod, najlepiej jest wcześniej skonsultować ją z lekarzem stomatologiem. Pomoże on nam też wybrać tę odpowiednią dla nas.

 

 

 
Reklama - PROMATIX KROTOSZYN - RTV, AGD, SPRZĘT POD ZABUDOWĘ

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska


Reklama - ADAM1.PL - Agencja Reklamowa, Studio Graficzne, Drukarnia

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecieAutopromocja ikrotoszyn.pl


Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl