iKrotoszyn.pl reklamy
Pod naszym patronatem

"Wspomnienia z dawnej pracy" – weź udział w konkursie i zdobądź nagrody!

2022-02-16 09:02:00

Młodym ludziom ciężko jest sobie wyobrazić czasy, w których stanowiska pracy tak bardzo różniły się od tych dzisiejszych w szczególności w dobie technologii, która nas otacza. Zespół Aplikuj.pl jest pewny, że bardzo chętnie poznaliby oni codzienną rzeczywistość swoich rodziców czy też dziadków. Niestety, często nie mają możliwości, aby dowiedzieć się jak to wyglądało. Organizowany przez nas konkurs miałby im w tym pomóc.


- Zapraszamy wszystkie osoby 50+ z województwa wielkopolskiego i lubuskiego do udziału w naszym konkursie. Jesteśmy pewni, że chętnie podzielicie się swoimi wspomnieniami na rzecz przyszłego pokolenia pracowników. Jeśli w starych albumach posiadasz zdjęcia z czasów swojej pracy, podziel się nimi z nami - informują organizatorzy.

Jedyne co trzeba zrobić, to wybrać najlepsze trzy zdjęcia z kolekcji i wysłać je do redakcji portalu poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 marca 2022 r.

- Zapewniamy, że warto! Nie dość, że możesz zgarnąć atrakcyjną nagrodę (kursy komputerowe(strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz inne gadżety technologiczne i ciekawe książki), to jeszcze będziesz mieć szansę zobaczyć swoje fotografie w pokonkursowej galerii wraz ze zdjęciami innych uczestników.

 

 Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B