iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

"Wspólne wysiłki służb ratunkowych nie przyniosły pożądanego efektu". Mężczyzna zmarł

2022-06-06 08:06:00
Zdjęcie: asp. sztab. Dariusz Rybka

W sobotni poranek na torach, w pobliżu przejazdu kolejowego przy ulicy Koźmińskiej w Krotoszynie, doszło do  potrącenia osoby przez szynobus. Niestety, pomimo wysiłku służb ratunkowych mężczyzny nie udało się uratować.


O sprawie informowaliśmy już na naszych łamach.

- Zgłoszenie o tragicznym w skutkach zdarzeniu, wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego 04 czerwca 2022 roku o godzinie 6:45.Do zdarzenia skierowano natychmiastowo dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie - informuje st. asp. Mateusz Dymarski, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.
 
Po dotarciu na miejsce zdarzenia i zabezpieczeniu miejsca prowadzonych działań strażacy dokonali oceny stanu poszkodowanego mężczyzny, który znajdował się na torowisku w pobliżu szynobusa.
- Z uwagi na stwierdzony brak czynności życiowych natychmiastowo rozpoczęto resuscytację krążeniowo-oddechową z użyciem automatycznego defibrylatora. W momencie dotarcia na miejsce karetki pogotowia poszkodowanego przekazano pod opiekę ratowników medycznych koordynujących dalsze czynności. Niestety, z uwagi na poniesione obrażenia przez uczestnika wypadku, wspólne wysiłki służb ratunkowych nie przyniosły pożądanego efektu.
 
Na miejscu wypadku działanie prowadzili także funkcjonariusze policji oraz inne służby współdziałające.
 


Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.