iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn

Praca dla GRAFIKA - DUNYA DONER

Adam 1 agencja reklamowa

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator rynku pracy
iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Wyścigi samochodowe

Wspaniały początek sezonu KM Racing Team! Dwa razy na drugim stopniu podium

2020-07-07 08:07:00

Zdjęcie: KM Racing Team
Z dwumiesięcznym opóźnieniem rozpoczął się w końcu sezon w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W pierwszy weekend lipca na linii startu ponownie stanęła krotoszyńska załoga KM Racing Team.

Bracia Mateusz i Krystian Ciesiółkowie przyzwyczaili już nas do dobrych startów i do walki o czołowe lokaty. Tak też było i tym razem, choć jak to już często bywało, nie obyło się bez usterek.

- Start w 1 i 2 rundzie WSMP rozpoczęliśmy od udziału w czwartkowych treningach, które nie były dla nas udane. Przejechaliśmy tylko 10 okrążeń toru, co nie pomogło nam w ustawieniu auta na weekend wyścigowy. Po usunięciu wszystkich usterek przystąpiliśmy do pierwszego weekendu wyścigowego w tym roku - relacjonuje M. Ciesiółka.

Krotoszyńska załoga piątkowe kwalifikacje zakończyła na drugim miejscu, z czasem tylko o 0,2 sekundy za liderem w swojej klasie. To pokazało, że KM Racing Team będzie liczyło się w walce o najwyższe miejsce na podium. - Po starcie w sobotnim wyścigu objęliśmy prowadzenie. Błąd lidera na starcie pozwolił nam wysunąć się na pierwsze miejsce. Niestety, w połowie wyścigu również i nam przytrafił się błąd i spadliśmy na drugie miejsce, które utrzymaliśmy już do końca wyścigu - opowiada M. Ciesiółka. - Niedzielne kwalifikacje wygraliśmy w swojej klasie i do startu w drugim wyścigu weekendu przystąpiliśmy z pierwszej pozycji. Niestety, już na samym starcie stracimy tę pozycję. Mimo zaciętej walki o pierwsze miejsce, na metę dojechaliśmy, jako drudzy. Weekend możemy uznać za bardzo udany - podsumowuje M. Ciesiółka.

Aktualnie zespół z Krotoszyna przygotowuje się do kolejnego weekendu, który również odbędzie się na Torze w Poznaniu (28 - 30 sierpnia).

 

- Przesyłamy również podziękowania dla naszych sponsorów: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firmie Jotkel oraz MC TEAM Agencja Interaktywna oraz miastu Krotoszyn, który wspiera nas w naszej pasji - kończy kierowca KM Racing Team.
 
 
 


Fotorelacja

Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

ADOMIX SPRZEDAŻ OPAŁU | PELLET | EKOGROSZEK | WĘGIEL
SEZAM Krotoszyn - Drzwi - Panele
TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS


Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.
Wiadomości kulturalne z KrotoszynaMIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl