iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Płytki ceramiczne CERAMEX
Szkółka roślin ozdobnych Bielawni
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Ciekawostki

Wracamy do tematu. Jak to się stało, że Budka Suflera nakręciła teledysk w Krotoszynie?

2020-12-04 11:12:00

Zdjęcie: Archiwum O. J. Marciniakowie
Niedawno na naszych łamach informowaliśmy o premierze najnowszego teledysku Budki Suflera. W jego realizację zaangażowały się osoby z Krotoszyna. Klip - co warto jeszcze raz podkreślić - powstał także w tym mieście.

"10 lat samotności" to tytuł najnowszego teledysku Budki Suflera. Jak to się stało, że zdjęcia do niego zostały zrealizowane w Krotoszynie?
 

Przeczytaj także:

Budka Suflera nakręciła teledysk w Krotoszynie. Poznajecie ludzi i miejsca?


 

Oliwia i Jan Marciniakowie, to właśnie w ich gestii było wybranie lokalizacji do zdjęć. Postawili na Krotoszyn, na znane im ulice i miejsca. Bowiem reżyserką i autorką scenariusza do teledysku jest właśnie krotoszynianka, Oliwia. Z kolei jej mąż Jan, pełnił na planie funkcję operatora, jest także autorem zdjęć do klipu i współtwórcą scenariusza.
 
Krotoszyn jest nam dobrze znany, a znajomość lokalizacji w której jest nagrywany film, teledysk, to bardzo istotny element jeśli chodzi o tworzenie scenariusza i ujęć. Mamy bardzo dużo przyjaciół, którzy również dzięki temu pomogli nam w tworzeniu tego teledysku, chociażby wynajęcie lokalizacji. Pracuje się wtedy znacznie szybciej i łatwiej. Po za tym Krotoszyn jest naprawdę ładnym i ciekawym miastem - zdradza Jan.
Warto też dodać - na co zwraca uwagę krotoszyńskie małżeństwo - w teledysku wystąpiło wielu aktorów z Krotoszyna. W realizacji całego projektu wzięło udział ponad 30 osób, z czego większość, to mieszkańcy Krotoszyna, pozostali to również nasi dobrzy przyjaciele z Wrocławia, z którymi bardzo często współpracujemy - dodaje Oliwia.
 
Wszystko jednak zaczęło się od współpracy małżeństwa z warszawską Agorą S.A. - Po kilku projektach zaproponowano nam realizację teledysku dla Budki Suflera. Zespołowi spodobało się nasze portfolio, więc zdecydowali się powierzyć nam realizację teledysku, od scenariusza po efekt końcowy - mówi Jan. 
Materiał do teledysku "10 lat samotności" został nakręcony w dwa dni pod koniec października. - Jest to któryś z kolei projekt, w którym pełniłam funkcje reżysera. Przyjemna, aczkolwiek wymagająca praca. Moim zadaniem było kierowanie całością, aktorami, aby pokierować nimi w taki sposób, dzięki czemu będą jak najbardziej prawdziwi i naturalni - wyjaśnia Oliwia.
 
 
A Wy jak ocenianie ten teledysk?
 
 
Jeśli interesuje Was kariera Oliwii i Jana, to zachęcamy do śledzenia ich działalności na janmarciniak.pl oraz na Instagramie - olvmarc.


Fotorelacja


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Drogeria Natura Krotoszyn
Kredyty Krotoszyn - Pośrednictwo kredytowe - Najfinanse Tomasz Gierko
SOLARMAT TOMNICE

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl