iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

Informator rynku pracy
Rozdrażew

Wpadł na kradzieży zdrapek. W bagażniku miał cenniejsze towary...

2021-01-07 14:01:00

Zdjęcie: KPP Krotoszyn
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży w kilkunastu sieciowych sklepach mieszczących się na terenie województwa wielkopolskiego. Ich łupem padały głównie artykuły spożywcze i alkohole znanych marek.

Pod koniec 2020 r. w Rozdrażewie, złodziej został przyłapany na kradzieży zdrapek gier losowych. - Po ujęciu przez załogę sklepu jak i postronne osoby, 32-letni mieszkaniec Bydgoszczy został przekazany policji. Wartość zdrapek gier losowych skradzionych i ujawnionych w plecaku mężczyzny wyniosła ponad tysiąc złotych. Policjanci zatrzymali mężczyznę i ustalili, że obok marketu znajduje się pojazd, ale nienależący do zatrzymanego. W zamkniętym pojeździe na tylnej kanapie znajdowały się różnego rodzaju rzeczy, takie jak alkohol, petardy i artykuły spożywcze. Zatrzymany zaprzeczał, aby przyjechał z kimkolwiek, a do miejscowości Rozdrażew miał przyjechać PKS-em - informuje asp. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

 

Kryminalni nie odpuścili i w ukryciu obserwowali pozostawiony pojazd. Ich przypuszczenia były trafne. Po kilku godzinach do pojazdu podszedł mężczyzna, który dziwnie się zachowywał. Natychmiast policjanci podjęli interwencje i sprawdzili mężczyznę, jak i pojazd. - Jak się okazało kierowcą i właścicielem pojazdu był kolega - kompan zatrzymanego wcześniej na kradzieży zdrapek. W samochodzie ujawniono sporą ilość alkoholi drogich marek oraz artykuły spożywcze. Łączna wartość zabezpieczonego w samochodzie towaru to ponad 11 tys. zł. Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Bydgoszczy - dodaje rzecznik.

 

Mężczyznom policjanci przedstawili zarzuty do których się przyznali, że działając wspólnie i w porozumieniu dopuścili się kradzieży zdrapek gier losowych, artykułów spożywczych i alkoholi. Spowodowane ich działalnością straty szacowane są na kwotę ponad 12 tysięcy złotych. Proceder ten miał miejsce w jednej z sieci sklepów na terenie województwa wielkopolskiego. Teraz sprawcom kradzieży grozi kara do 5 lat więzienia.Fotorelacja


Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Motoinformator to nic innego jak dodatek motoryzacyjny gazet internetowych


Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową