iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Wpadł na kradzieży alkoholu. Był poszukiwany przez policję

Personel marketu ujął sprawcę kradzieży na gorącym uczynku. Okazało się, że 44-latek był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Oprócz zasądzonego już wyroku za popełnione przestępstwa, będzie tłumaczył się przed sądem z kradzieży sklepowej.

W czwartkowe popołudnie patrol krotoszyńskiej policji został wezwany do jednego z lokalnych marketów. Okazało się, że mężczyzna został przyłapany na kradzieży alkoholu. Skradziony trunek w nienaruszonym stanie powrócił do dalszej sprzedaży.

- Na miejscu okazało się, że 44-latek znany jest organom ścigania i nie jest to pierwszy taki incydent z jego udziałem. Funkcjonariusze za pomocą systemów informatycznych ustalili, że mieszkaniec Krotoszyna jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości, gdyż nie stawił się w zakładzie karnym do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa - informują mundurowi.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i doprowadzony do zakładu karnego. Oprócz zasądzonej już kary pozbawienia wolności będzie również tłumaczył się przed sądem za kradzież za co grozi mu kara grzywny do 5 tys. zł lub kara aresztu.

Źródło: KPP Krotoszyn
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.