iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

„Wokół komina” w bibliotece

Zdjęcie: Marcin Laska

W krotoszyńskiej książnicy odbył się wernisaż wystawy fotografii Roberta Radajewskiego „Wokół komina”, w ramach 6. Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki, organizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Robert Radajewski – pasjonat amatorskiej fotografii krajobrazowej i turystyki rowerowej, miłośnik przyrody i aktywnego spędzania wolnego czasu. Turystycznie związany z Odziałem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Krotoszynie którego jest Członkiem Zarządu od 2013 roku. Współautor zdjęć do przewodnika „Krotoszyn miasto i okolica” Paweł Anders 2017. Laureat konkursów fotograficznych: "Miasto i Gmina Krotoszyn w obiektywie", "Stawy Milickie w obiektywie".

W swoich pracach stara się ukazać piękno krajobrazu i przyrody takim, jakie ono jest. Dokładniej – jakie udaje się przy odrobinie szczęścia i pewnej dozie cierpliwości zobaczyć.

Tytuł „Wokół komina …” nie jest przypadkowy. Wszystkie miejsca, które przedstawiają zdjęcia tak naprawdę można zobaczyć w kilkanaście czy kilkadziesiąt minut drogi od miejsca zamieszkania. Wystarczy podjechać, a może nawet podejść.

Wystawę oglądać można w bibliotece, II piętro, do14 listopada w godzinach jej otwarcia.

 

Źródło: Wiesława Patalas


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.