iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Włodarz gminy przestrzega: to nie urzędnicy pukają do drzwi mieszkańców!

Mariusz Dymarski, wójt gminy Rozdrażew w wydał komunikat w związku z informacjami od mieszkańców, że ich domy odwiedzają osoby podające się za doradców współpracujących z gminą w zakresie programu „Czyste Powietrze”,

Włodarz informuje że: w Urzędzie Gminy Rozdrażew informacje dotyczące możliwości dofinansowania przedsięwzięć związanych z wymianą źródła ciepła i termomodernizacją udzielane są w Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym, ul. Rynek 1, pok. 22, tel. 62 722 13 05 wew. 40. Punkt informacyjny dla mieszkańców czynny jest w każdą środę od godz. 15.00 do 18.00. Podczas dyżuru przeszkolony pracownik Urzędu udziela niezbędnych informacji oraz pomaga przy wypełnianiu wniosków. Pracownik Urzędu Gminy nie prowadzi konsultacji poza Urzędem (w domach), a Urząd nie zlecił ani nie współpracuje w tym zakresie z żadną firmą lub osobą prywatą. Osoby podające się za doradców starają się pozyskać zlecenie wykonania robót dla konkretnej firmy. Program „Czyste Powietrze” pozostawia każdemu wnioskodawcy swobodę w zakresie wyboru wykonawcy i technologii robót, o ile wybrane rozwiązanie spełnia warunki określone w tym programie - informuje wójt gminy. Apeluję o rozwagę przy podejmowaniu współpracy z przedstawicielami firm.

Jeśli ktoś zawarł niekorzystną umowę, można skorzystać z doradztwa Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Krotoszynie - Mikołaja Lechmana. Przyjęcia interesantów odbywa się w Krotoszynie na ul. 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej 10, 63-700 Krotoszyn: poniedziałki 8.00 - 16.00, środy, piątki 7.15-15.15, tel. 62 725 42 56, wew. 354, adres e-mail: mikolaj lechmanGstarostwo.krotoszyn.pl.

 

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.