iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Włamał się i ukradł elektronarzędzia warte ponad 13 tys. zł

2021-09-23 09:09:00
Zdjęcie: zdjęcie poglądowe
Policjanci z wydziału kryminalnego krotoszyńskiej komendy zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego. Mężczyzna odpowie za włamanie do pomieszczenia gospodarczego i kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony oszacował starty na kwotę ponad 13-tysięcy złotych.

- Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 września w Krotoszynie. Do jednego z garaży – pomieszczenia gospodarczego na osiedlu w Krotoszynie, po uprzednim uszkodzeniu zabezpieczenia drzwi wszedł nieznany sprawca. Łupem amatora cudzego mienia padły elektronarzędzia i przemysłowe odkurzacze. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 13-tysięcy złotych. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie i rozpoczęli poszukiwania sprawcy - informują krotoszyńscy mundurowi.

 

Policjanci z wydziału kryminalnego krotoszyńskiej komendy energicznie zabrali się za zbieranie dowodów. Po przeanalizowaniu zebranego materiału wpadli na trop włamywacza, którym okazał się 43-letni mieszkaniec naszego powiatu.

 

Kryminalni odzyskali w całości skradzione mienie, które przekazali prawowitemu właścicielowi. Mężczyzna został zatrzymany i przyznał się do popełnionego czynu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Źródło: KPP Krotoszyn


Czytaj również

HURTOWNIA ALFALINE KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B